Tere tulemast ELEM Koolituse veebilehele!


Oleme spetsialiseerunud eesti keele kui võõrkeele B2- ja C1-taseme pädevuste õpetamisele, abistame õppijaid riiklikuteks eesti keele tasemeeksamiteks valmistumisel.

Meie eesmärk on pakkuda õppijale tõhusat keeleõpet meeldivas õhkkonnas, et omandada soovitud keeletaseme oskused ja teadmised.
Miks valida ELEM Koolitused?


 1. Ekspertõpetajad

  Meie kogenud ja professionaalsed õpetajad on pühendunud Sinu keeleõppe edule. Eesmärk on rikkalik kogemus eesti keele õpetamisel ning nad suudavad individuaalselt toetada iga õpilast vastavalt tema vajadustele.

 2. Kohandatud õppekavad

  Oleme loonud mitmekesised ja paindlikud õppekavad, mis võimaldavad Sul õppida just selles tempos ja stiilis, mis Sulle kõige paremini sobib.

 3. Praktiline lähenemine

  Koolitustel keskendume praktiliste oskuste omandamisele, mis on vajalikud eksamite edukaks sooritamiseks. Kasutame erinevaid harjutusi, et arendada nii suulist kui kirjalikku keeleoskust.

 4. Veebiõpe

  Pakume võimalust osaleda meie kursustel veebi teel. See võimaldab Sul õppida mugavalt oma kodus või kontoris.

 5. Toetav kogukond

  Lisaks kvaliteetsele õppele pakume ka toetavat õhkkonda: võimalust suhelda teiste õpilastega ja täita ülesandeid koos keelekeskkonnas.


Oleme veendunud, et koostöös ELEM Koolitustega saavutad eesti keele oskuse, mida vajad ametialases suhtluses. Astu esimene samm keeleoskuse täiustamise suunas ja võta meiega ühendust juba täna!


ÕPI

Suhtluskeel

Kasutame aktiivõppemeetodeid, millest domineerivaks on paaris- ja grupitöö.


TOETUS

Vabatahtlikud

Eesti keelt emakeelena kõnelevad vabatahtlikud osalevad väljasõitudel ja ka mõnes keeletunnis, et aidata õppijal eesti keelt praktiseerida, vajadusel juhendada ning tööülesannete täitmisel abistada.


KOGE

Ühised ekskursioonid

Professor Mihhail Lotman on öelnud „Keelt õpitakse selle maa kultuuri kaudu.“

Keeleõppe täiendamiseks toimuvad õppijatega kokkuleppel väljasõidud eesti kultuuriruumiga tutvumiseks. Õppekäigud on seotud keeletunnis õpitud teemadega ja need toimuvad Tallinnas ja teistes Eesti paikades. Loe lisa SIIT.Õppimine ja õpetamine


Koolitajatena võib meil vahel olla illusioon, et saame õpilased "ära õpetada". Tegelikult saame vaid luua tingimused ja kujundada situatsiooni, mis suunab õpilasi õppima. Õppeprotsessi kujundamisel ja õpikeskkonna loomisel on kriitilise tähtsusega sobivalt valitud õppemeetodid.

Õppemeetodid, M. Karm
allikas: Õppemeetodid, M. Karm Tartu: SA Archimedes.
TEGEVUSLOAD

Majandustegevusteade nr 224582

Haridusministeeriumi käskkiri 25.05.2022 nr 1.1 3/22/85 Tegevusluba keeleoskustasemel A2-tasemeeksamiks ettevalmistamisele suunatud eesti keele täienduskoolituse läbiviimiseks.

Haridusministeeriumi käskkiri 5.09.2023 nr 1.1 3/23/119 Tegevusluba keeleoskustasemetel B1-, B2- ja C1-tasemeeksamiks ettevalmistamisele suunatud eesti keele täienduskoolituse läbiviimiseks.

Kontakt
Arve rekvisiidid
 • Elem Invest OÜ
 • Reg nr 12775692
 • EE441010220265246220
ÕPETAJAD

Meist meedias

ELEM Koolitus |
2021 © elem.ee

v1.0